Для студентів та викладачів факультету компʼютерних та інформаційних технологій ЛНТУ відбулася відкрита лекція запрошеного професора Mahmoud Abdel-Aty, Віце-президента Університету Ахлія у Бахрейні (Ahlia University fir Research).

Лекція

Тема онлайн зустрічі стосувалася питань кібербезпеки та штучного інтелекту: «Latest Progress in Cybersecurity, AI, and Quantum Computing».

До лекції доєдналася ректор ЛНТУ Ірина Вахович, декани факультетів, науковці та студенти, які зацікавлені темою новітніх технологій, а також майбутні фахівці з кібербезпеки.

Лекція

Варто зазначити, що у 1999 році професор Mahmoud Abdel-Aty отримав докторський ступінь з квантової оптики в Інституті квантової оптики Макса Планка, Мунк, Німеччина. Він отримав ступінь доктора наук у 2007 р.

Його значний внесок у квантові алгоритми, теорії вимірювання, наномеханічне моделювання та розробку широко відомого оператора дробової похідної Янга-Абдель-Аті-Карло в загальному дробовому численні дали йому визнання. Він також отримав два патенти за інноваційну роботу в розробці нових квантових алгоритмів.

ЛекціяЛекція

Дослідження Mahmoud Abdel-Aty отримали широке визнання і він отримав кілька місцевих й міжнародних нагород, таких як заохочувальна державна нагорода за передові технологічні науки, державна нагорода передового досвіду з фундаментальної науки та державна заохочувальна премія з математики. Він також був лауреатом премії Фонду Абдула Хаміда Шомана для арабських дослідників у галузі математики та інформатики та премії Мохамеда бін Рашеда за найкращу ініціативу в мовній політиці та плануванні, запропонованій Фондом Мохамеда бін Рашеда. Він також був лауреатом премії Академії наук Третього світу, Файзи Аль-Хорафі та премії Шаукі Салема за управління знаннями. У 2014 році був обраний віце-президентом Африканської академії наук, у 2018 році обраний президентом Національного комітету з математики, у 2022 році обраний віце-президентом Африканського математичного союзу, у 2023 році обраний віце-президентом Єгипетської академії наук математичного товариства.