8 грудня в ЛНТУ відбулась унікальна онлайн-зустріч із міжнародним коментатором бойових мистецтв Саймоном Стівенсоном. До зустрічі також долучився чемпіон світу з боксу сават Джеймс Саутвуд.

Організатори зустрічі: чемпіонка світу із боксу сават Анастасія Коновальчук; факультет цифрових, освітніх та соціальних технологій; кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я.

коментатор

Варто зазначити, що Саймон Стівенс - голос арабських та африканських бойових видів спорту на UAE Warriors, EFC Worldwide, World Combat Games, Lion Fight, Fera Championship та Versus MMA.

Відзначений міжнародними нагородами коментатор бойових видів спорту, ведучий, продюсер і письменник зустрівся зі студентами-журналістами та спортсменами ЛНТУ, а також здобувачами інших кафедр і факультетів та їхніми викладачами, аби розповісти про особливості роботи коментатора, здобуття професійних навичок та можливості побудови кар’єри.

коментаторкоментаторкоментаторкоментаторкоментатор

Передусім, студентів за допомогою промо-відео познайомили з відомим коментатором та його професійною діяльністю. Саймон розповів про тонкощі роботи коментатором та спортивним журналістом і про свій шлях у цій діяльності.

«Коментатор не повинен тільки коментувати, а й розказувати хорошу історію для глядачів», - одна із порад Саймона.

Також Саймон розповів, що має навички роботи військовим журналістом, адже перебував у гарячих точках у різних країнах світу.

На запитання, як контролювати свої емоції під час коментування боїв, він відповів що це важко, але професіоналізм - понад усе, все набувається з досвідом. Також Стівенс розповів про найважчий поєдинок, який йому доводилося коментувати. Це був бій його знайомого в 2016 році. А ще, журналіст пригадав найшвидший бій, який він коментував, це був нокаут за 7 секунд та другий бій із нокаутом в UFC за 4 секунди.

Саймон розповів, без яких якостей журналіст не може бути хорошим коментатором: «Головне -поважати бійця і не критикувати його».

Також було запитання щодо одного з поєдинків викладача ЛНТУ Анастасії Коновальчук, на яке він відповів похвалою здібностей Анастасії.

«Неможливо одразу досягнути великого успіху, потрібно рухатись маленькими кроками», - зауважує спікер.

Своєю чергою, чемпіон світу з боксу сават Джеймс Саутвуд розповів про свій професійний шлях та спроби реалізації у журналістиці, а також поділився історіями щодо несправедливих рішень, які приймали судді в його сторону.

Онлайн зустріч була цікавою та небанальною подією, учасниками якої стали студенти ЛНТУ, адже професійний досвід, рівень майстерності, а відтак, світове визнання, якими володіють запрошені спікери, лише поглибили зацікавленість молоді у сфері журналістики, спорту та професії коментатора. Дякуємо організаторам та неймовірним лекторам!

коментаторкоментаторкоментаторкоментаторкоментаторкоментаторкоментаторкоментаторкоментаторкоментаторкоментаторкоментатор

Ходорчук Артем, Торкотюк Максим (ЖМК 11)

Відділ іміджу та промоції

Фото - Білас Олена та Славіна Піддубна (ЖМК 21, ЖМК 11)