В ЛНТУ відбулася перша лекція для майбутніх правників від волонтера із США

Сьогодні в стіна Луцького національного технічного університету відбулася перша вступна лекція курсу із розробки законодавства Legal Research and Writing від викладача-волонтера зі Сполучених Штатів Америки Еріка Пуціга. Навчання організовано спільно для студентів спеціальності «Право» ЛНТУ та ВНУ ім. Лесі Українки.

ФОТОФОТОФОТО

Суть курсу полягає у тому, аби студенти-правники усіх курсів отримали нові знання із юридичних досліджень «Законотворча справа». Примітно, що навчання відбувається англійською мовою по 2 години для кожного заняття, протягом (приблизно) 16 тижнів.

ФОТОФОТОФОТО

Крім того, цінність навчань, у тому числі,  в тому, що вивчення матеріалу стосується не лише законодавства Сполучених Штатів, а  загальноприйнятих принципів, що відповідає багатьом різним країнам.

ФОТОФОТОФОТОФОТО