На факультеті цифрових, освітніх та соціальних технологій, на кафедрі фізичної культури, спорту та здоров‘я уже вчетверте провели студентську олімпіаду «Теорія і методики фізичного виховання».

Захід став традиційним і відбувається щороку. Сьогодні випробовували свої сили та знання у сфері фізичного виховання та змагалися у трьох етапах здобувачі різних курсів спеціальності «Середня освіта (фізична культура)».

олімпіадаолімпіадаолімпіада

Подякувала за участь у студентському змаганні та побажала успішних результатів декан ФЦОСТ Галина Герасимчук: «Хочу подякувати, що ви сьогодні зібралися, адже олімпіада відбувається не в рамках навчальних занять, а в доповнення до здобуття професійних вмінь та навичок, до вашого самовдосконалення. Для вас передбачені цікаві завдання як для майбутніх фахівців, бо робота в складі тренерської групи чи в педагогічному колективі передбачає, першою чергою, не лише знання і вирішення стандартних ситуацій, але й доречну реакцію на нетипові випадки. Тож бажаю вам успіхів та гідної оцінки ваших старань від членів журі».

олімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіада

Куратором заходу традиційно виступає доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я ЛНТУ Ігор Бакіко. Він розповів студентам, яким чином відбуватиметься олімпіада, які завдання їм необхідно виконати та як оцінюватимуть учасників.

Зокрема, студентам необхідно впродовж двох годин вдало пройти три етапи конкурсу, серед яких: аналіз відкритого уроку з елементами футболу; розв’язання тестових завдань; вирішення педагогічної ситуації.

олімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіада

Оцінюють результати олімпіади члени журі у складі декана ФЦОСТ Галини Герасимчук, завідувача кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Володимира Ковальчука та доцентів кафедри Світлани Мельник й Ігоря Бакіко.

За результатами оцінювання, переможець та кращі учасники олімпіади отримають почесний кубок, грамоти та заохочувальні подарунки.

Сьогодні ж перемогу здобули: І місце - Назар Янюк (ФК-31); ІІ місце - Софія Гаврук (ФК -31); ІІІ місце - Мирослава Михалик (ФК - 41).

Вітаємо переможців та учасників олімпіади і бажаємо мотивації та натхнення до розвитку й нових досягнень!

олімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіадаолімпіада