24 березня 2023 року у Луцькому національному технічному університеті на базі кафедри обліку і аудиту відбулося громадське обговорення освітніх програм «Облік і оподаткування» за спеціальністю 071 Облік і оподаткування першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Облік і оподаткування

До обговорення долучилися роботодавці, представники академічної спільноти, здобувачі освіти і випускники спеціальності, науково-педагогічні працівники та інші стейкхолдери.

Облік і оподаткування

Гарант освітньої програми підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня Віталій Чудовець та гарант освітньої програми підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня Ірина Жураковська ознайомили присутніх зі змістом освітніх програм, цілями, унікальністю, проєктами змін та нововведень. Також вони розповіли про те, як заплановано модернізувати освітні компоненти та практичну підготовку здобувачів освіти у 2023-2024 навчальному році.

Облік і оподаткування

Важливими та актуальними були рекомендації представників академічної спільноти. Свої пропозиції щодо оптимізації освітніх програм висловили: Сергій Легенчук, д.е.н., професор, завідувач кафедри інформаційних систем в управлінні та обліку Державного університету «Житомирська політехніка», Василь Голян, д.е.н., професор Національного університету біоресурсів і природокористування України, заступник Голови Експертної ради МОН України з питань атестації наукових кадрів з економічних наук, Любов Ковальська, д.е.н., професор, декан факультету бізнесу та права ЛНТУ; Олександр Шубалий, д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки ЛНТУ, Світлана Жукевич, к.е.н., доцент Західноукраїнського національного університету, Марина Зайцева, координатор освітніх проєктів СІМА в Україні.

Облік і оподаткуванняОблік і оподаткування

На необхідності практичного спрямування освітніх компонент, глибокого вивчення міжнародних стандартів фінансової звітності, податкового законодавства, посиленні ролі іноземних мов при підготовці здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти наголошували запрошені на обговорення роботодавці.

Облік і оподаткування

Серед присутніх внесли свої пропозиції: Тетяна Данилюк, директор ТОВ «Верба-ВВ»; Ірина Курліщук, заступник директора СГПП «Дружба»; Марія Прошинська, співвласник Sp. z o. o. «BiurorachunkoweMagdalenaWojtowicz» м.Хелм (Польща); Світлана Зубчик, ACCA PartQualified, managementaccountant LLC TheSaleGroup (Великобританія); Людмила Штогрина, директор ТОВ «Аудиторська фірма «БАЛАНС ПРОФІТ»; Софія Зінчук, директор ТОВ «К.Н.Д. Трейд»; Ірина Ткачук, головний бухгалтер ТзОВ «АВТОКОМ»; Олександр Згоранець, головний бухгалтер ТОВ «Хавест-Агро»; Юрій Галайда, директор ТОВ «Бухгалтерський центр «ПРОФ ОСНОВА»; Віталій Гаврилюк, директор, співвласник протезного-ортопедичного підприємства ТОВ «ОРТО ВІТА»; Наталія Андрійчук, головний бухгалтер ТОВ «ТектаДомус»; Ірина Московчук, директор з корпоративної звітності АТ «SenseBank»; Наталія Галас, головний бухгалтер Альфа Експо; Наталія Давидюк, головний бухгалтер ТОВ «ФЕЛІКС АГРО»; Оксана Карпюк-Таранова, головний бухгалтер ПрАТ «Фондове агентство «Схід-інвест»; Валентин Дубовський, менеджер з питань фінансової звітності ПрАТ «СКФ Україна»; Сергій Гринявський, головний бухгалтер ПМП ТД «Експрестехпостач».

Облік і оподаткування

До обговорення також долучилися здобувачі та випускники освітніх програм «Облік і оподаткування» та науково-педагогічні працівники, які виклали своє бачення розвитку освітніх програм.

Облік і оподаткування

Дякуємо учасникам за професійний підхід та запропоновані зміни до освітніх програм, що покликані підвищити рівень підготовки здобувачів за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування».

Кафедра обліку і оподаткування