У Луцькому національному технічному університеті відбулося чергове засідання вченої ради. На розгляд колегіального органу цього разу було винесено чотири питання.

вчена рада

Зокрема, зі звітом щодо наукової та науково-технічної діяльності за 2021 рік та впровадження результатів наукових досліджень в освітній процес виступив проректор з НПР та досліджень Олег Заболотний. Він розповів про науково-педагогічних працівників, які активно займаються науковою роботою, а також акцентував увагу на кількості публікацій, які були видані у попередньому році в наукометричних базах Scopus та WoS, публікацій монографій та навчальних посібників.

вчена рада

Особливу увагу спікер звернув на діяльність спеціалізованих рад та науково-дослідних лабораторій. Олег Заболотний прозвітував про виконання 3-х прикладних науково-дослідних робіт, які фінансувалися із загального фонду держбюджету та виконання 108 госпдоговірних тем. Важливою складовою звіту стали результати реалізації проектів в рамках міжнародних програм, а також студентська наукова діяльність, про що детально розповів проректор.

вчена рада

Про стан охорони праці та безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, пожежної безпеки, гігієни праці та виробничої санітарії в ЛНТУ повідомив в.о. начальника відділу охорони праці та цивільного захисту Ілля Басалко.

вчена рада

Своєю чергою, в.о. начальника юридичного відділу Наталія Рябих доповіла про реалізацію Комплексного плану заходів щодо поширення антикорупційних знань серед працівників, студентів, аспірантів та докторантів ЛНТУ на 2021-2022 навчальний рік і Антикорупційної програми ЛНТУ.

Разом з тим, члени вченої ради погодили внесення змін до правил внутрішнього розпорядку ЛНТУ на час воєнного стану.