Протягом останньої декади грудня 2023 року на кафедрі економіки згідно з плановим графіком відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачами ступеня магістра зі спеціальності 051 Економіка освітньої програми «Економіка». Незважаючи на об’єктивні труднощі, зумовлені війною, понад 30 студентів-магістрів зуміли якісно підготуватися до фінального етапу свого навчання за магістерською програмою.

Економіка

ЕкономікаЕкономіка

Голова екзаменаційної комісії, менеджер з мотивації та адміністративної діяльності Поліського лісового офісу ДП «Ліси України», колишня випускниця магістратури з економіки ЛНТУ Ірина Щербатова, відзначила достатньо високий теоретико-методичний та практичний рівень кваліфікаційних робіт магістра, які були винесені до захисту. Крім того, голова комісії досить високо оцінила і якісний рівень підготовки магістрів з економіки, відзначавши, що більшість з них уже реалізують здобуті знання та навички у практичній діяльності в економічній сфері.

Економіка

Варто відзначити, що кваліфікаційні роботи цьогоріч охоплювали цілий комплекс досліджень у різних галузях економіки та охоплювали проблематику забезпечення ефективності господарської діяльності суб’єктів господарювання та окремих галузей економіки регіону, продуктивності використання персоналу та його мотивації, вдосконалення кадрового забезпечення підприємств, систем управління персоналом та оплати праці, а також вирішення специфічних регіональних проблем Волинської області у сфері регулювання ринку праці й соціально-трудових відносин, моніторингу мобільності робочої сили, а також – забезпечення підвищення ефективності аграрного сектору регіону на засадах сталого розвитку.

ЕкономікаЕкономікаЕкономікаЕкономікаЕкономікаЕкономікаЕкономікаЕкономікаЕкономіка

Особливістю захистів було й те, що чимало випускників магістратури уже працюють на відповідальних посадах провідних підприємств області й навіть є керівниками суб’єктів господарювання, на базі яких здійснювалося виконання магістерських робіт.

Щиро вітаємо випускників магістратури з економіки 2023 року та бажаємо їм успішного професійного розвитку, особистісного зростання й подальших успіхів у економічному відновленні і розбудови нашої держави!

Микола Дзямулич

доцент кафедри економіки