Більше сотні бійців Волині взяли участь у відкритому турнірі з карате, який присвячений пам’яті загиблих в Афганістані волинян. Змагання відбулися 26-го грудня в спорткомплексі Луцького національного технічного університету.

Участь у змаганнях брали каратисти зі спортивних клубів: «Спортленд» (м. Володимир Волинський, тренер і керівник Олександр Хілько), «Любарт» (м. Луцьк, тренер Олександр Крисько), «Волинь» (м. Луцьк, тренер Валентин Бродович) та господарі турніру бійцівський клуб «Бушидо» (м. Луцьк).

спорт

Серед почесних гостей змагань були заступник голови Волинської обласної спілки ветеранів Афганістану Микола Оніщук, президент Всеукраїнської федерації карате Олександр Крисько, завідувач кафедри фізичної культури спорту та здоров’я ЛНТУ Володимир Ковальчук

Турнір відбувся за сприяння ректора ЛНТУ Ірини Вахович та голови Волинської спілки ветеранів Афганістану Григорія Павловича

Серед організаторів був голова ГО «Бійцівський клуб Бушидо», доцент кафедри фізичної культури спорту та здоров’я ЛНТУ Олександр Панасюк.

«Зберігаючи карантинні умови, нам вдалося провести гарний передноворічний турнір, який зібрав 103 спортсмени. Кожен мав можливість проявити себе та повчитися досвіду у сильніших спортсменів. Ці змагання – можливість стати кожному з учасників сильнішим, побачити свої сильні та слабкі сторони. А також змагання виховують повагу до суперників. Спорт – це шлях до самовдосконалення, не лише тіла, а й розуму та внутрішнього світу людини», - розповідає Олександр Панасюк.

За підсумками змагань, у загальнокомандному заліку 1-е місце посіла команда бійцівського клубу «Бушидо», друге командне місце клуб спортивного карате «Волинь» і третє профклуб «Любарт».

Кафедра фізичної культури, спорту та здоровя