На базі ЛНТУ, в оновленому спорткомплексі, відбулися змагання з ММА, учасниками якого стали спортсмени із різних куточків України. Метою заходу є благодійність, адже зібрані під час турніру кошти, будуть спрямовані на підтримку Збройних Сил України та ДУК «Правий сектор» - «Вовки».

ММА

Цей захід вдалося провести саме завдяки нашим відважним воїнам і ми пишаємося тим, що можемо гуртувати молоде покоління навколо патріотичної місії, сприяти їхньому професійному та особистому розвитку і здійснювати виховання гідної молоді України.

Організаторами турніру виступили: Федерація змішаних єдиноборств ММА у Волинській області та спортивний клуб «Воїн».

ММА

Привітав учасників заходу Президент Федерації зі змішаних єдиноборств ММА у Волинській області, президент спортивного клубу «Воїн» Михайло Смолка. Він же передав ключі від нового автомобіля воїнам 14 ОМБ ім. князя Романа Великого, що був придбаний на зібрані кошти від клубу «Воїн».

ММА

Подякувала за організацію заходу та його проведення на базі ЛНТУ ректор Ірина Вахович і наголосила, що сьогодні однією з головних місій у тилу є гідне виховання сильного та патріотичного покоління.

«Сьогодні місія тих, хто в тилу - допомагати тим, хто на фронті. Наша сьогоднішня подія дає нам впевненість, силу й натхнення, бо ми творимо сильне та патріотичне покоління, яке розумітиме пріоритети і усвідомлюватиме свою місію. Тому бажаю всім перемоги, щоб Бог беріг кожного з вас і Україну», - зауважила Ірина Вахович.

ММА

Подякував спортсменам та тренерам за те, що долучилися до турніру, старший тренер волинської збірної зі змішаних єдиноборств ММА та спортивного клубу «Воїн» Андрій Зінчук. Відтак, учасниками змагань стали представники різних бійцівських клубів, а саме з Чернівецької області, Львівщини, міста Київ та Київської області, Одеси та, звісно, Волині.

ММА

Серед запрошених гостей: декан факультету цифрових освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук; завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я ЛНТУ Володимир Ковальчук; радник голови Волинської обласної ради, керівник спортивних федерацій, майстер спорту України міжнародного класу Олександр Кулаков; боєць добровольчого корпусу 1-ої окремої штурмової роти ДУК «Правий сектор» -«Вовки» Могош Олександр; офіцер управління 14 ОМБ ім. князя Романа Великого Олександр Скиба, а також головний суддя Волинської області зі змішаних єдиноборств ММА та головний суддя сьогоднішніх змагань Олексій Бондаренко.

ММАММАММАММАММАММАММАММАММАММАММАММАММАММАММАММАММАММАММАММА