В ЛНТУ відбувся І-й відбірковий етап студентської першості світу з програмування

На базі ЛНТУ пройшов перший відбірковий етап студентської першості світу з програмування ICPC-Ukraine-2021.

Це найстаріша, наймасовіша і найпрестижніша всесвітня студентська олімпіада, що викликає величезний інтерес серед студентів, які бачать своє майбутнє в сфері інформаційних технологій. Перемога на цих змаганнях є показником сильних інтелектуальних можливостей студента, що підвищує привабливість випускника в очах потенційних роботодавців.

Уже кілька років поспіль олімпіада серед учасників Волині відбувається на базі ЛНТУ. Головою оргкомітету у Луцьку цього року виступає декан факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій ЛНТУ Інна Кондіус, а відповідальною за проведення – завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення Наталія Ліщина.

За словами завідувача кафедри ІПЗ Наталії Ліщини, участь у цьогорічних змаганнях взяли 11 команд закладів вищої освіти та 4 команди збірних шкіл. Серед представників Луцького НТУ – 8 команд, ВНУ ім..Лесі Українки представлений двома командами та Волинський Національний коледж харчових технологій - 1 команда. Шкільні команди представлені Інститутом післядипломної освіти.

За результатами олімпіади, команди-переможці братимуть участь в наступному відбірковому етапі, що походитиме у Львові. Третій етап- півфінал у Вінницькому національному технічному університеті.

«Добре, що цього року олімпіада відбувається в очному форматі, адже учасники мають можливість поспілкуватися між собою, а ми, тренери - можливість обмінятись досвідом», - додає Наталія Ліщина.

Завдання для усіх команд однакові, утім рейтингові таблиці складаються окремо для учасників зі шкіл та ЗВО, відповідно і переможці визначатимуться окремо серед шкільних збірних та збірних університетів.

У 2021 році аж 24 студенти ЛНТУ представляють  свої сили на олімпіаді. Раніше нашим студентам уже вдавалося дістатися фінального етапу змагань, тож і цьогоріч бажаємо учасникам успіхів та перемог!

Марія Бандура, Ілона Карпюк, відділ  іміджу та промоції