В ЛНТУ відбувся круглий стіл «Сучасні проблеми та теоретико-методичні аспекти реалізації фізичного виховання студентської молоді».

На заході студенти та викладачі кафедри фізичної культури, спорту та здоровʼя  факультету ЦОСТ мали змогу розглянути питання: кількісна оцінка показників здоров'я, особливості харчування спортсменів, регуляція імунітету при заняттях спортом та оздоровчі системи - аромотерапія та анімалотерапія та інші. В обговоренні взяли участь студенти та викладачі кафедри.

СпортСпортСпорт

Круглий стіл відбувся у продовження Всеукраїнської конференції «Перспективи розвитку фізичної культури і спорту в закладах освіти», для можливості висвітлення своїх думок студентами на актуальні теми.

СпортСпортСпортСпорт

З привітаннями з нагоди Дня Науки та в обговоренні виступили завідувач кафедри ФКСЗ к.пед.н., доцент Володимир Ковальчук, к.фіз.вих., доцент Сергій Савчук, к.б.н, проф. Віктор Чижик та. к.б.н., доцент Світлана Мельник (модератор).

СпортСпорт

Світлана Мельник, кафедра ФКСЗ