Перейти до основного вмісту

Основними формами роботи з метою заохочувального відбору молоді у студентське конструкторсько-технічне бюро (СКТБ) Art-fashion studio є: конкурси, наукові пікніки, виробничі екскурсії, фешн-заходи чи майстер-класи. Тому 25.11.2023р. на запрошення кафедри технологій легкої промисловості ЛНТУ майстер-клас з техніки «холодного батіка» у змішаному форматі провела фахівець з багаторічним досвідом, художник власного бренду шовкових хусток LuGordaArt, дизайнер одягу (бренд LAWA) Людмила Горда (м. Київ).

ТЛП


Людмила Вікторівна закінчила Київський інститут технологій та дизайну у 2000 році за спеціальністю Швейні вироби і здобула кваліфікацію інженера-технолога-конструктора. Працювала конструктором на фабриці у Броварах, пізніше навчилася на дизайнера одягу у Союзі дизайнерів України, також паралельно пройшла навчання з батіку та гобелену. Працювала дизайнером одягу із Вікторією Гресь та Христиною Бобковою

Має багаторічний досвід роботи в сфері дизайну на масовому виробництві одягу. Спочатку Людмила вивчала петриківський розпис, техніку батика і гобелена, створювала авторські колекції одягу, малювала для себе, а згодом і для клієнтів, які періодично робили замовлення. За останні 4 роки має багато замовлень як від українських так і від зарубіжних поціновувачів витворів ручної роботи.

ТЛП

Виконуючи рекомендації та настанови дизайнера у офлайн-форматі на СКТБ Art-fashion studioразом з майстрами центру ПТО Іриною Демчук, Оленою Пахолюк та Наталією Панасюк, а також викладачами кафедри ТЛП Оксаною Ткачук, Олександром Шовкомудом та Людмилою Назарчук, здобувачі вищої освіти спеціальності 182 Технології легкої промисловості опановували техніку «холодного батіка», щоб у подальшому застосовувати її при створенні нових колекцій одягу чи аксесуарів та закріпити набуті навички на практиці.

ТЛПТЛП


До майстер-класу у онлайн-форматі долучилися також гості з Молдови (UTM - Universitatea Tehnica a Moldovei) Angela Scripcenco та студенти і викладачі Київського національного університету технологій та дизайну.

Кафедра ТЛП