18 травня 2023 р. відбувся міжнародний семінар на тему: «Сучасні проблеми та виклики в розвитку досліджень у галузі механіки/ Modern problems and challenges in the development of research in the field of mechanics».

Семінар

На конференції, з метою обговорення поточних проблем викликів в розвитку досліджень у галузі механіки, своїм досвідом ділилися провідні спеціалісти галузі українських та зарубіжних університетів:

· Сулим Георгій Теодорович - доктор наук, професор. Білостоцька політехніка;

· Дзюба Анатолій Петрович - доктор технічних наук, професор, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара;

· Горик Олексій Володимирович - доктор технічних наук, професор, Полтавський державний аграрний університет;

· Сяський Андрій Олексійович - доктор технічних наук, професор, Рівненський державний гуманітарний університет;

· Шваб’юк Василь Іванович - доктор технічних наук, професор, Луцький національний технічний університет.

Модератором круглого столу була Мікуліч Олена Аркадіївна - доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри прикладної математики та механіки Луцького національного технічного університету.

На заході, що проводився в рамках Тижня науки у ЛНТУ, з вітальним словом виступив декан ФАБД Олександр Валентинович Андрійчук та заступник декана з науково-дослідної роботи факультету Володимир Петрович Самчук.

Семінар

Для здобувачів першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (доктора філософії) рівнів підготовки спеціальності 113 Прикладна математика та усіх зацікавлених у розвитку досліджень у галузі механіки спікери змістовно описали з якими проблемами та викликами їм довелося стикатися у своїй роботі та обговорили можливі шляхи їх подолання.

Кафедра прикладної математики і механіки