Перейти до основного вмісту

Новітні технології в матеріалознавстві – саме те, над чим нині працює кандидат технічних наук, доцент кафедри матеріалознавства ЛНТУ Наталія Імбірович. У рамках реалізації міжнародного проекту за фінансової підтримки House of Europe та Європейського Союзу, викладачка досліджує тематику імплантології нового покоління та створює відповідний онлайн курс «Технології поверхневої обробки та відновлення виробів».

нетворкінгнетворкінгнетворкінг

Завдання науковиці полягає у тому, аби зробити навчання цікавим для студентів, втілити креативні ідеї та поділитися практичними аспектами, а відтак, вкласти у курс найкращий досвід європейських та українських практик виготовлення та впровадження імплантатів.

Саме тому, у рамках виконання проекту, Наталія Імбірович уже провела персональні консультації із незалежними експертами у галузі та менторами. У ході онлайн зустрічей із провідними науковцями та фахівцями з різних куточків України та Європи вдалося поділитися важливим практичним досвідом, який дає змогу втілити у життя реальні напрацювання і підвищити якість виконання проекту, а відтак й навчання молодих фахівців.

нетворкінгнетворкінгнетворкінг

Одним із результатів спілкування у науковому колі, стала домовленість про проведення нетворкінгу. Власне він і відбувся 12 липня, у форматі онлайн, згуртувавши навколо актуальної тематики досвідчених експертів та фахівців.

Під час заходу науковці поглиблено обговорили проблемні питання галузі та продукували нові наукові ідеї.

Зокрема, активними учасниками нетворкінгу, під модераторством Наталії Імбірович, були: директор інституту Механічної інженерії Білостоцького технологічного університету, професор Кшиштоф Куржидловський; професор, декан факультету митної справи, матеріалів та технологій ЛНТУ Валентина Ткачук; кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України Володимир Посувайло; кандидат хімічних наук, доцент  Інституту проблем матеріалознавства ім. І.М Францевича НАН України і виконавчий директор УМТ Олександр Васільєв; доктор технічних наук, професор Інституту проблем матеріалознавства ім. І.М Францевича НАН України Олександр Уманський, професор кафедри теоретичної та комп'ютерної фізики імені А.В.Свідзинського ВНУ ім..Лесі Українки Сергій Федосов та кандидат технічних наук, завідувач відділу аспірантури ЛНТУ Інна Боярська.

нетворкінгнетворкінгнетворкінгнетворкінг

«Сьогодні ми будемо дискутувати про ті питання, які стосуються впровадження інноваційних технологій в освітній процес, а також поєднання науки та освіти. Крім того, ми будемо спілкуватися  про обробку поверхонь в галузі імпланталогії. Ця зустріч організована саме для того, аби ми поспілкувалися один з одним, подискутували на актуальні теми і допомогли зробити навчання не лише з моєї дисципліни, а в цілому, більш модернізованим та цікавим», - наголосила Наталія Імбірович, вітаючи учасників нетворкінгу.

Науковці виступили із власним презентаціями та доповідями, що дало змогу набути корисного досвіду та вмінь щодо створення навчального курсу для студентів.

нетворкінгнетворкінгнетворкінгнетворкінг

Відтак, наступним етапом виконання проекту та популяризації наукового напрямку серед здобувачів стане створення відповідних мультимедійних матеріалів та інтерактивних занять. Саме завдяки ним студенти зможуть підвищити свої фахові навички та обізнаність у сфері розробки і впровадження імплантатів й поверхневої обробки виробів та деталей.

нетворкінгнетворкінг