В ЛНТУ відбувся олімпійський урок

У спорткомплексі Луцького національного технічного університету відбулася відкрита волейбольна гра. Так, з 25 вересня по 14 жовтня існує гарна традиція проводити олімпійський урок в закладах освіти. Із цією метою в ЛНТУ завітали представники відділення Національного Олімпійського комітету України у Волинській області, а зустрічали їх декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук і завідувач кафедри фізично культури, спорту та здоров’я Володимир Ковальчук.

ФОТОФОТО

Відтак, із вітальним словом виступив перший заступник головного відділення Національного Олімпійського комітету України у Волинській області Віктор Галан-Влащук. Потому, він, разом із відповідальним секретарем відділення Олександром Хриплюком, нагородив представників кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я студентів подарунками.

ФОТОФОТО

Потому, спортсменка національної збірної України з легкої атлетики Олена Собчук провела розминку для студентів ЛНТУ.

«Абсолютно кожен з нас прийде до висновку, що спорт - обов’язкова складова життя людини, яка хоче бути здоровою. Ми максимально намагаємося популяризувати спорт серед молоді, аби потім в старшому віці вони не зіткнулися з проблемами, які спровоковані малорухливим способом життя», – ділиться спортсменка.

Після розминки відбулась урочиста гра в волейбол між командами ЛНТУ. Переможців нагородили кубком, а всіх учасників приємними продарунками.

ФОТОФОТОФОТО