Щорічною традицією на кафедрі економіки стало проведення на початку грудня студентського наукового семінару «Проблеми і перспективи інноваційного розвитку» під керівництвом професора кафедри Надії Рудь.

Цьогоріч цей науковий захід відбувся 6 грудня 2023 року, а його активними учасниками стали викладачі кафедри економіки та студенти освітніх програм бакалаврського і магістерського рівня зі спеціальності 051 Економіка.

Економіка

Під час семінару студентам розповіли про особливості інноваційної діяльності, сучасні тенденції у різних сферах впровадження інновацій, зокрема у сфері економіки та управління персоналом.

Професор Надія Рудь поділилася власним досвідом та секретами активної наукової і практичної діяльності у сфері інновацій.

Економіка

Також студенти і викладачі обговорили основні тенденції розвитку інновацій в усіх сферах економічної діяльності, торкнулися важливості їх впровадження у процесі повоєнної відбудови України.

Економіка

В рамках семінару студенти і викладачі також подискутували про сучасні проблеми продукування, комерціалізації, захисту і впровадження інноваційних ідей в Україні, а також перспективи вдосконалення цих процесів.

Завідувач кафедри економіки

Олександр Шубалий