У Луцькому національному технічному університеті триває Тиждень охорони праці, приурочений Всесвітньому Дню охорони праці. Цього тижня щодня в університеті кафедра цивільної безпеки проводить низку цікавих лекцій та актуальних тренінгів.

Розпочався тиждень із тренінгу з домедичної допомоги для школярів ліцею № 14 м. Луцька, який проводили студенти першого курсу та активні учасники СКТБ «Безпека в надзвичайних ситуаціях». Згодом відбувся науковий семінар до Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Гостьова лекція на кафедрі цивільної безпеки відбулася за участі інженера з охорони праці ТзОВ «ДАЛІС АУТОМОТІВ ГРУП» Михайла Клименка. Сьогодні ж Тиждень охорони праці завершився актуальним та корисним тренінгом для науково-педагогічних працівників та студентів ЛНТУ із надання першої домедичної допомоги.

«Сьогодні ми розглядаємо дії при отриманні різних травмувань. Це - опіки, обмороження, втрата кровотечі і серцево-легенева реанімація. Детально розглядаємо надання першої домедичної допомоги при травмах, нещасних випадках і показуємо декілька видів перев’язок та механізм надання серцево-легеневої реанімації», - розповідає спікер заходу доцент кафедри цивільної безпеки Олена Вісин.

цивільна безпекацивільна безпекацивільна безпекацивільна безпекацивільна безпекацивільна безпекацивільна безпекацивільна безпека

За її словами, головним гаслом Тижня охорони праці є: «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та право на роботі». Тож знання та вміння щодо правильного реагування та надання допомоги у різних ситуаціях надзвичайно необхідні для кожного. Сьогодні, в умовах війни такі тренінги особливо актуальні і потрібні, аби навчити людей правильно діяти за різних критичних обставин і знати як рятувати своє життя та життя оточуючих.