У Луцькому національному технічному університеті відбувся тренінг з фінансової грамотності від FinGrowUp.

Захід тривав упродовж дня і охопив студентів різних факультетів та спеціальностей, а також представників Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених.

Тренінг ТренінгТренінг

Основним спікерами та їхніми темами були:

• Валентин Краснопьоров (Основи економічної та фінансової грамотності);
  • Роман Кошовський (Вогонь Fire: ранній фокус на веденні фінансів та інвестуванні як запорука хорошого і заможного життя);
  • Юлія Бабенко (Базові фінансові інструменти);
  • Любомир Остапів (Кейс бюджету).
ТренінгТренінгТренінгТренінг

Наприкінці тренінг-дня, учасники взяли участь у Pop-up інтерактиві та поділилися рефлексіями.

Зазначимо, що проєкт FinGrowUp реалізовують в межах програми Youth Connect for Ukraine, що здійснюється Британською Радою та реалізується в Україні у партнерстві з ГО «Молодіжний центр Волині», ГО «Місто активних громадян», та ГО «Центр Науки Тернополя».

ТренінгТренінгТренінгТренінг