21.02.2024 р. на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 32.075.009 відбувся привселюдний захист аспіранта кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Луцького національного технічного університету Бурбана Олександра Вікторовича.

ЗахистЗахист

Дисертація на тему «Формування ринкової капіталізації підприємства на основі вартісної концепції», представлена на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Засідання відкрила д.е.н., професор, ректор ЛНТУ Ірина Вахович, яка привітала учасників засідання, побажала їм плідної роботи та відзначила важливість підготовки наукових працівників на рівні вищої освіти PhD.

ЗахистЗахистЗахист

В обговоренні результатів дослідження взяли участь голова ради д.е.н., професор, декан факультету бізнесу та права ЛНТУ Любов Ковальська, офіційні опоненти: д.е.н., професор кафедри економіки підприємства та інвестицій НУ «Львівська політехніка» Олександр Ємельянов; к.е.н., доцент кафедри економіки та фінансів підприємства Державного торговельно-економічного університету Катерина Багацька, офіційні рецензенти: д.е.н., професор, проректор з науково-педагогічної роботи та досліджень ЛНТУ Олена Лютак; к.е.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та логістики ЛНТУ Юрій Фесіна та науковий керівник здобувача к.е.н., професор кафедри підприємництва, торгівлі та логістики ЛНТУ Ігор Кривов’язюк.

ЗахистЗахистЗахистЗахист

Результати захисту позитивно оцінені усіма учасниками атестаційного процесу, відзначений високий науковий рівень та практична значимість здобутків дисертанта.

На підставі результатів відкритого голосування спеціалізованою вченою радою прийняте рішення про присудження Бурбану Олександру Вікторовичу ступеня доктора філософії з галузі знань 07 «Управління та адміністрування» зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Щирі вітання здобувачеві та науковому керівнику за досягнуті результати! Подальшого наукового зростання та нових звершень!

ЗахистЗахистЗахистЗахистЗахистЗахист