Близько півтори сотні спортсменів із Волині та Рівненщини, віком від 6 до 17 років, зустрілися у залі спорткомплексу ЛНТУ. Тут вони змагалися за першість у Чемпіонаті Луцька з карате і демонстрували бойову майстерність.

КаратеКаратеКаратеКаратеКарате

Привітав учасників та гостей заходу доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я та президент бійцівського клубу «BUSHIDO» Олександр Панасюк. Він наголосив, що у змаганнях беруть участь гості з Рівненської області, а саме з м. Млинова - Спортивний клуб «Млинів» з французького боксу під керівництвом Анастасії Коновальчук та Миколи Мордика, Спортивний клуб «Волинь» під керівництвом Валентина Бродовича, Спортивний клуб «Форма» під керівництвом Олександра Хілько, Клуб Змішаних єдиноборств «Воїн» під керівництвом Андрія Зінчука та господарі турніру-  Бійцівський клуб «BUSHIDO».

КаратеКаратеКаратеКарате

Після спільного виконання Гімну України, із вітальним словом виступили директор департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий та декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук.

Вони висловили слова гордощів за юних спортсменів, які демонструють неймовірні таланти, силу духу, виконують свою відповідальну місію на спортивній арені та гідно представляють нашу країну у світі. Вони побажали усім учасникам змагань здобути перемогу сьогодні та надалі впевнено рухатися шляхом високих досягнень.

КаратеКаратеКаратеКаратеКаратеКаратеКарате

Аби надихнути спортсменів на яскравий бій та перевагу на рингу, могутній виступ для них підготували студенти спортсмени  ЛНТУ та майстри бойових мистецтв Спортивного Клубу козацького бойового мистецтва «Герць».

Після параду відкриття учасники Чемпіонату розділилися на категорії та перейшли до поєдинків, що визначали безперечних переможців змагань.

КаратеКаратеКаратеКаратеКаратеКарате

Відтак, за підсумками Чемпіонату, «золоті» нагороди здобули спортсмени БК «BUSHIDO», друге місце посіли спортсмени Клубу спортивного карате «Волинь» та «бронзу» завоювали бійці Клубу змішаних єдиноборств «Воїн».

КаратеКаратеКаратеКаратеКаратеКарате