У відповідності до вимог чинного законодавства 01 березня 2024 року в ЛНТУ відбувся захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 051 Економіка Ірини Гриник на тему «Фінансове забезпечення сталого розвитку Північно-Західного регіону України».

Здобувачка є випускницею аспірантури ЛНТУ 2023 року за акредитованою освітньо-науковою програмою «Економіка» зі спеціальності 051 Економіка. Дисертація виконана здобувачем на кафедрі економіки ЛНТУ під керівництвом завідувача кафедри економіки, д.е.н., проф. Олександра Шубалого.

ЗахистЗахистЗахист

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 32.075.010 у складі голови – д.е.н., проф., проректора з науково-педагогічної роботи та досліджень ЛНТУ Олени Лютак; офіційних опонентів: д.е.н., проф., заступника директора з наукової роботи ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України» Ірини Сторонянської та д.е.н., проф., професора кафедри менеджменту Волинського національного університету імені Лесі Українки Ірини Цимбалюк, а також рецензентів: д.е.н., проф., професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЛНТУ Олени Кузьмак та к.е.н., доц., доцента кафедри економіки Миколи Дзямулича за підсумками відкритого захисту дисертації прийняла одноголосне рішення про присудження Ірині Гриник ступеня доктора філософії з економіки ЛНТУ.

ЗахистЗахистЗахистЗахист

Вітаємо дисертанта із присудженням ступеня доктора філософії та бажаємо наснаги до нових звершень та успіхів в подальшій роботі!

Найбільша подяка нашим захисникам, завдяки яким ми маємо можливість проводити такі заходи!

Завідувач кафедри економіки

Олександр Шубалий