У Луцькому національному технічному університеті впродовж чотирьох днів тривали змагання з футзалу. Учасниками спортивних поєдинків були студенти 1-2 курсів збірних команд факультетів. Боролися любителі спорту за кубок ЛНТУ.

ФутзалФутзалФутзалФутзал

Сьогодні ж відбулися заключні ігри команд, що окреслили переможців.
Привітати своїх фаворитів у спорткомплексі ЛНТУ зібралися ректор Ірина Вахович, декани факультетів та їхні заступники, викладачі та вболівальники.

ФутзалФутзалФутзал

Перш за все, учасники урочистостей хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у російсько-українській війні. Після чого із вітальним словом виступила ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона наголосила, що сьогодення дуже складне для кожного українця і морально і емоційно, утім молодь нині проявляє надзвичайну стійкість, силу,  не зупиняється і продовжує відстоювати свої захоплення, натхнення до улюбленої справи, любов та життєвий запал. Тож ректор побажала спортсменам продовжувати черпати мотивацію та натхнення для досягнення особистих висот.

ФутзалФутзалФутзал

Привітала збірні команди декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук. Вона наголосила, що не дарма учасниками змагань стали студенти 1-2 курсів, бо саме у цей час вони мають чудову можливість відчути на собі радість студентського життя, стати частиною активного дозвілля та познайомитися між собою і це запам’ятається студентам на усе їхнє життя.

ФутзалФутзалФутзалФутзал

Після вітальних промов, ректор та декан нагородили команду-переможницю почесним кубком та грамотами відзначили призерів змагань.

Відтак, перше місце здобула збірна факультету митної справи, матеріалів та технологій, друге місце виборов факультет цифрових, освітніх та соціальних технологій та третє місце посіла команда факультету архітектури, будівництва та дизайну. Водночас, на змаганнях визначили й кращого гравця. Ним став студент ПТБ-11 Влад Власюк.

Футзал