Засідання вченої ради ЛНТУ традиційно розпочинається із урочистостей. Сьогодні ректор Ірина  Вахович вручила науковцям почесні подяки.

Вчена радаВчена рада

Так, від МАН України подяку здобув доцент кафедри прикладної механіки та мехатроніки Віктор Сичук, подяки управління освіти і науки Волинської ОДА та подяки ЛНТУ отримали доцент кафедри фізики та вищої математики Дмитро Захарчук, доцент кафедри менеджменту Ірина Абрамова, доцент, завідувач кафедри маркетингу Ірина Лорві, доцент та завідувач кафедри цивільної безпеки Валентина Федорчук-Мороз та доцент кафедри матеріалознавства Василина Шемет.

Вчена радаВчена радаВчена рада

Вітаємо наших колег із гідним визнанням їхньої праці та бажаємо натхнення на нові здобутки, цікавих ідей та успішної їхньої реалізації.

Вчена радаВчена радаВчена радаВчена рада