22 жовтня на базі ЛНТУ відбувся перший відбірковий етап студентської першості світу з програмування у Волинській області.

Відбувся, не зважаючи на повітряну тривогу та пов’язані з нею відключення електропостачання в окремих областях та районах України. Відбувся на зло країні агресору, ще раз продемонструвавши, що українських студентів не вдасться залякати ніякими терористичними атаками.

ІпзІпз

Цього року, з огляду на виняткові обставини, були оголошені тимчасові правила проведення олімпіади, згідно з якими І етап олімпіади проводився в онлайн форматі. Від членів команд не вимагалося збиратися в одному місці.

Головою оргкомітету у Луцьку виступає декан факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій ЛНТУ Інна Кондіус, а відповідальною за проведення – завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення Наталія Ліщина.

ІпзІпзІпз

Участь у цьогорічних змаганнях в ЛНТУ брали 16 команд закладів вищої та фахової передвищої освіти та 5 команд школярів Волинської області. ЛНТУ був представлений 11-ма командами, ВНУ ім. Лесі Українки – двома командами, Волинський Національний коледж харчових технологій – двома командами та Технічний фаховий коледж ЛНТУ – однією командою.

Спонсором Lutsk Contest ICPC-Ukraine-2022 виступає ІТ- компанія ЕСКА 8 в особі Team Lead Володимира Гуди, випускника спеціальності інженерії програмного забезпечення ЛНТУ.

ІпзІпзІпзІпз

Ректор університету Ірина Вахович привітала учасників та переможців та вручила заслужені сертифікати.

Випускник ЛНТУ Володимир Гуда вручив цінні подарунки переможцям. Символічні дарунки отримали і решта учасників.

ІпзІпзІпзІпзІпзІпз

Кафедра ІПЗ