В ЛНТУ відзначили переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

У Луцькому НТУ урочисто відзначили студентів  - учасників та переможців Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт, а також їхніх наукових керівників.

Вручення дипломів відбулося під час засідання вченої ради ЛНТУ. Привітала талановиту молодь та їхніх керівників із науковими здобутками ректор Луцького НТУ Ірина Вахович. Вона висловила вдячність учасникам конкурсу за титанічну роботу, яка була проведена задля отримання гідних результатів та представлення нашого ЗВО на Всеукраїнській науковій арені.

Загалом, з усіх факультетів дипломи отримали 23 студентів, які здобули призові місця у ІІ турі Всеукраїнського  конкурсу студентських наукових робіт, 99 подяк вручили студентам учасникам конкурсу та 78 подяк - науковим керівникам.

Відділ іміджу та промоції