Перейти до основного вмісту

Сьогодні в ЛНТУ влаштували надзвичайне свято для дітлахів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Яскраві локації, неймовірні емоції та щирі дитячі усмішки. Водночас, урочисту зустріч у нашому університеті влаштували й для учнів Волинської обласної Малої академії наук. На завершення навчального року, за плідну роботу, досягнення у навчанні та науці, перемоги у міжнародних та Всеукраїнських конкурсах молодь відзначили почесними грамотами та сертифікатами, подарунками і нагородили їхніх наукових керівників – науковців ЛНТУ.

МанМанМан


Привітала талановиту молодь ректор ЛНТУ Ірина Вахович: «Дивлячись на ваші результати, розумієш, наскільки важлива співпраця між університетами, Малою академією наук, школами, бо фактично ми робимо одну справу – ми виховуємо майбутнє… Життя так складається, що Бог веде нелегким шляхом, але тим, що дозволяє кожному реалізувати свої таланти, свої можливості і свій потенціал. Ви проявили надзвичайні зусилля і маєте чудові результати і головне, щоб ви не зупинялися і вірили в свої сили».

МанМанМан


Заступник директора обласної МАН Лариса Мазурик розповіла, що на урочистій Академії «Плекаємо науковців» зібралися слухачі секцій, наукових студій та їхні наставники, науковці ЛНТУ, щоби підвести підсумки роботи за рік.

МанМанМан


Так, впродовж року на базі ЛНТУ працювали 14 секцій Волинської обласної МАН, 17 навчальних груп відділення технічних, комп’ютерних наук та наук про Землю, навчалося 150 учнів, започаткована робота 5 наукових студій (школа бізнесу, юридична студія, студія архітектури, школа лідера, студія робототехніки для найменших), проведені 4 наукові пікніки, які відвідали більше 2 тисяч дітей і це не все… 
Про те, як минув рік і які здобутки вдалося досягнути дітям із МАН, присутні оглянули на відео.

МанМанМанМан


Керівниця Волинської обласної МАН Тетяна Михалюк наголошує, що незважаючи на усі виклики, 15 учнів під керівництвом педагогів ЛНТУ здобули перемоги у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. П’ятеро з них вибороли нагороди фінального етапу конкурсу-захисту, серед яких 1 золота, 1 срібна та три бронзові медалі. Одна учениця стала Стипендіатом Президента України.

Окрім того, чимало перемог слухачі секцій при ЛНТУ отримали на Міжнародному та Всеукраїнському рівнях: срібна нагорода Міжнародної виставки винаходів та дизайну конкурсу (Тайвань), срібло та бронза Національного етапу Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв України», золота та бронзова нагорода Всеукраїнського конкурсу «Екопогляд», ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі молодіжних науково-технічних проектів «InvertorUA», бронзова нагорода Всеукраїнського конкурсу «Інтел-Еко-Техно Україна».

Усім слухачам секцій та їхнім науковим керівникам вручили почесні відзнаки.

МанМанМанМанМан


Більше того, попри війну, повітряні тривоги та усі виклики війни наукове життя ЛНТУ і МАН вирувало новими освітніми проектами для учнів. Тож сьогодні слухачів та керівників новостворених 5 наукових студій відзначили сертифікатами та подарунками.

МанМанМанМан