20 лютого 2024 року на факультеті цифрових, освітніх та соціальних технологій був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальне забезпечення».

У вступному слові завідувач кафедри соціогуманітарних технологій, к.іст.н., доцент Оксана Жук звернула увагу, що сьогодні перед системою соціального захисту постали нові виклики, пов’язані з воєнним станом, а тому завданням майбутніх фахівців у їхній професійній підготовці є не тільки знання нормативно-правової бази, розуміння особливостей надання соціальної допомоги різним категоріям клієнтів, але й здатність творчо підходити до вирішення соціальних проблем.

Соціальне забезпеченняСоціальне забезпечення

Д.політ.н., професор Валентин Малиновський підкреслив, що участь здобувачів у олімпіаді – це можливість випробувати власні сили, продемонструвати знання, одержані під час навчання, показати здатність вирішувати складні завдання.

К.філос.н., доцент Оксана Сільвестрова ознайомила здобувачів із порядком проведення олімпіади, змістом завдань та системою оцінювання. Зокрема, звернула увагу, що олімпіада складається з двох турів: І тур (теоретичний) – складається з тестових завдань та має на меті перевірити знання правових засад соціального захисту різних категорій населення; особливості технологій соціальної допомоги, розуміння соціальних проблем.

ІІ тур – виконання творчого завдання на тему «Виклики системі соціального захисту в умовах воєнного стану та в повоєнний період». Завдання передбачало не тільки аналіз поточної ситуації, що склалася в системі соціального захисту та пов’язана насамперед з війною, а й розробку пропозицій стосовно шляхів вирішення ряду соціальних проблем та подолання складних життєвих ситуацій у повоєнний період.

Соціальне забезпеченняСоціальне забезпечення

Переможцями олімпіади стали: І місце – Гриценя Валентина (СЗ-41), Пацюк Оксана (СЗ-31); ІІ місце – Бартко Яна (СЗ-31), Герасимчук Наталія (СЗ-31); ІІІ місце – Михалевич Вікторія (СЗ-11), Регуліч Анастасія (СЗ-11).

Вітаємо переможців та учасників олімпіади і бажаємо мотивації, натхнення до розвитку та здобуття знань і нових досягнень!

Оксана Сільвестрова, кафедра СГТ