У відповідності до Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2023/2024 навчальному році, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.12.2012 р. № 1410 та згідно наказу Луцького національного технічного університету від 28.11.2023 р. № 384/01-02 з метою підвищення якості підготовки здобувачів вищої освіти, пошуку обдарованої студентської молоді в нашому університеті проводився I етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей та дисциплін.

Цивільна безпека

Кафедрою цивільної безпеки була проведена така олімпіада зі спеціальності 263 Цивільна безпека. 19 студентів ЛНТУ, які навчаються за цією спеціальністю, взяли участь в інтелектуальних змаганнях. Декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук привітала здобувачів освіти з початком олімпіади та побажала усім успіху.

«Незалежно від того, хто сьогодні переможе, ви всі – переможці, адже обрали для навчання Луцький національний технічний університет! В нашому ЗВО ви, крім здобуття освітніх компетентностей, маєте масу інших можливостей, серед яких: займатися науковою діяльністю, брати участь у студентських олімпіадах та конкурсах студентських наукових робіт, а це цікаво та перспективно», – зазначила Галина Андріївна.

Цивільна безпека

Завідувач кафедри цивільної безпеки Валентина Федорчук-Мороз ознайомила учасників олімпіади з умовами її проведення. Завдання олімпіади включали проходження теоретичних тестів на освітньому порталі Moodle та виконання творчих завдань – розв’язування тематичних кросвордів. В аудиторії панував справжній дух суперництва і кожен зі студентів доклав максимум зусиль до виконання завдань.

Цивільна безпекаЦивільна безпека

Згідно з підведеними підсумками, журі оголосило переможців олімпіади, які були нагороджені грамотами та солодкими призами. 1 місце виборола Вікторія Берлінець, 2 місце поділили Ольга Букарева та Станіслав Курдельчук, 3 місце – у Дарини Баранось та Зоряни Хабовець.

Бажаємо подальших успіхів нашим студентам!

Кафедра цивільної безпеки