В ЛНТУ заклали Сади перемоги

9 листопада, в рамках співпраці Луцького національного технічного університету та Волинського обласного еколого- натуралістичного центру Волинської обласної ради, на території ЛНТУ відбулася спільна акція студентів ФАТЕ та слухачів природничої школи із закладання «Садів перемоги». Так,  на задньому подвір’ї ЛНТУ відбулася висадка саджанців плодових дерев. Зазначимо, що дерева подаровані юним садоводам меценатом-підприємцем Сергієм Бухонком.

ФОТО

Як зазначає методист та Волинського обласного еколого- натуралістичного центру Мирослава Котик, особливістю саду є його екологічність, тут не будуть використовувати хімічних добрив та біопрепаратів. Згодом сад доповнять декоративними насадженнями та рослинами.

ФОТО

«В рамках співпраці із екологічним центром ми плануємо впроваджувати й інші інноваційні технології, зокрема компостування та теплі грядки, де буде використовуватися виключно органічне добриво на основі дерева», - коментує декан факультету аграрних технологій та екології Руслан Кірчук.

Наразі, Сади перемоги налічують декілька десятків саджанців різних сортів груш, яблук та персиків. Наступним етапом спільного проекту буде проведення спостережень за садом, адже це своєрідна дослідницька платформа, де студенти можуть практикувати садівницькі навички та здобувати досвід.

ФОТОФОТО