В ЛНТУ завершується пілотування курсів підвищення кваліфікації викладачів за проєктом Utterly Еразмус +

Курси організовані ННЛ "Центр досконалості викладання" Volyn Business Hub для вдосконалення навичок викладання, підвищення здатності професорсько-викладацького складу викладачів університетів України навчати студентів ефективніше.
Курси відбуваються відповідно до цілей реалізації проєкту UTTERLY № 619227-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP. З цією метою створені навчальні програми курсів, набрані пілотні групи: слухачі мають попрацювати з новими завданнями, а тренери – попрактикуватися в проведенні занять та розвитку компетентностей відповідно до Професійного стандарту на групу професій «Викладачі закладів вищої освіти».

фото

Як повідомляє в.о. керівниці Volyn Business Hub Олена Вісин «В ЛНТУ затверджено рішенням Вченої ради силабуси 8 курсів підвищення кваліфікації викладачів: "Бренд педагогічних та науково-педагогічних працівників в цифровому середовищі" (Олена Третяк); «Формування базових цифрових компетенцій педагогічних та науково-педагогічних працівників» (Ірина Заблоцька);«Медіатехнології та медіаосвіта в ЗВО» (доц. Саварин Павло); «Організація інклюзивного навчання у ЗВО; «Формування освітніх програм та НМКД в ЗВО» (доц. Наталія Корецька); «Тренінг для тренерів» та «Лідерство в ЗВО» (проф. Наталія Вавдіюк); «Управління проєктами в ЗВО» (доц. Надія Ковальчук). Крім того, жля реєстрації буде представлено курси з семи інших університетів-партнерів та Інституту вищої освіти НАПН, що є членами консорціуму проєкту».

Усі курси розміщені на LMS системі проєкту Utterly за програмою Еразмус + https://utterly.education/courses, а записатисть на курс могли усіх охочі, заповнивши реєстраційну форму. Більш, як 300 слухачів зареєструвались від ЛНТУ, а це означає, що вони обрали, як партнера саме наш університет для проходження навчання.  Адміністратори ЛНТУ обробляли та підтверджували запити на реєстрацію. Нині учасники завершують навчання, проходять вихідне тестування та невдовзі отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.