У Луцькому національному технічному університеті відбулося чергове засідання вченої ради.

Члени колегіального органу розглянули питання щодо присвоєння вченого звання професора Людмилі Миколаївні Мялковській по кафедрі іноземної та української філології.

вчена рада

Свою позицію вчена рада висловила шляхом таємного голосування, в результаті якого Людмила Мялковська здобула одноголосну підтримку колективу.

Вітаємо та бажаємо швидшого присвоєння вченого звання і успішної професійної реалізації!

Відділ іміджу та промоції