У спорткомплексі ЛНТУ  відбувся щорічний Всеукраїнський турнір з карате, присвячений пам’яті відомого тренера, майстра єдиноборств Сергія Трикоза, який виховав не одне покоління спортсменів.

Ці змагання є традиційними і уже декілька років збирають спортсменів з різних видів єдиноборств. Цьогоріч захід має й благодійну мету і спрямований на підтримку воїнів ЗСУ.

каратекаратекаратекаратекаратекарате

«Цього року турнір був запланований на кінець лютого, на жаль нам не вдалося його провести за графіком, але завдяки Збройним Силам України ми все-таки змогли його провести зараз. Кошти, які будуть зібрані на цьому благодійному турнірі, будуть використані на потреби Збройних Сил України», - наголошує організатор змагань, доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я ЛНТУ і президент бійцівського клубу «BUSHIDO» Олександр Панасюк.

Сьогодні у змаганнях представляли свої сили більше півтори сотні бійців із восьми спортивних клубів Волині та Рівненщини.

каратекаратекаратекаратекаратекаратекарате

Привітала спортсменів та побажала яскравої і впевненої перемоги кожному ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона зазначила, що дивлячись на талановитих і таких сильних юних спортсменів, впевненість у перемогу України та її щасливе майбутнє тільки міцніє: «Я бажаю кожному, перш за все, перемоги і миру. Хай у сьогоднішніх змаганнях перемагає найсильніший, успіхів вам і натхнення, любіть свою країну, розвивайтеся і прославляйте її на увесь світ».

КаратеКаратеКаратекаратекаратекарате

Долучився до привітань директор департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий. Він побажав бійцям, аби кожне їхнє змагання приносило хороші результати і всі старання були високо оцінені.

Серед гостей заходу також були присутні заступник голови Волинської обласної спілки ветеранів Афганістану Микола Оніщук, Президент Всеукраїнської федерації карате України Олександр Крисько, декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій ЛНТУ Галина Герасимчук та завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Володимир Ковальчук.

каратекаратекаратекарате

Із вітальною піснею на церемонії відкриття турніру виступила студентка першого курсу спеціальності фізична культура і спорт Катерина Куцевич.

Окрім того, гостям заходу вручили відзнаки за допомогу в організації благодійного турніру, а представники спортивних клубів отримали кубки.

каратекаратекаратекаратекаратекаратекаратекарате

Натомість, за першість боролися юні спортсмени із таких клубів: спортивний клуб «Млинів» з французького боксу під керівництвом Анастасії Коновальчук та Миколи Мордика; спортивний клуб «Любарт» під керівництвом Президента Всеукраїнської федерації карате України Олександра Крисько; спортивний клуб «Волинь» під керівництвом Валентина Бродовича; спортивний клуб «Форма» під керівництвом Андрія Подвального та Олександра Хілько;  клуб рукопашного бою «Магістр» - керівник Дмитро Грисюк; спортивний клуб «Фенікс» під керівництвом Романа Сьоміна; клуб рукопашного бою «Рубіж» під керівництвом Сергія Гузова та господарі турніру – бійцівський клуб «BUSHIDO».

каратекаратекаратекаратекаратекаратекаратекаратекаратекаратекаратекаратекарате