В оновленому просторі ЛНТУ книжкова виставка

До Всеукраїнського дня бібліотек в оновленому бібліотечному просторі Луцького національного технічного університету презентували виставку літератури «Цей мудрий світ пізнання».

ФОТО

Так, серед представлених екземплярів книги та періодична література про історію творення книги, про формування та розвиток видавничої справи, про роль літератури в українській культурі, а такожz професійна періодика для бібліотекарів. Крім того, на виставці представлені книги сучасності, де описуються новітні методи обробка та систематизації літературу, діджиталізація бібліотечних просторів та актуальні новинки редакторської справи.

ФОТОФОТОФОТОФОТО

Варто зазначити, що бібліотека ЛНТУ абсолютно оновилася та переформатувалася. Тепер це відкритий простір для студентства, де кожен може зручно розміститися, почитати, попрацювати і просто провести час у затишку й приємній атмосфері.

ФОТО

ЛНТУ вітає працівників бібліотеки із професійним святом, бажає зацікавлених читачів, натхнення та нових досягнень!

Українці – це непереможна освічена нація!

Із Всеукраїнським днем бібліотек!