Впродовж 23-27 квітня в ЛНТУ проходив Тиждень психології. Головною метою тижня було залучення до психологічної культури всіх учасників освітнього процесу, популяризація науки психології. Це цікавий творчий процес взаємодії усіх членів означеної події. Протягом тижня використані такі види робіт, які робили кожен день неповторним.

На анонсованих заходах висвітлювалися питання психологічного здоров’я, стресостійкості, подолання стресових ситуацій. Тренінгові заняття дозволили глибше заглянути в себе й зрозуміти свої емоційні переживання. Тиждень психології – це унікальна можливість продемонструвати роботу психолога у різних напрямах, залучити до співпраці усіх учасників освітнього процесу.

Також студентами 2 курсу психології була проведена благодійна акція – збір коштів для ЗСУ. У результаті було зібрано 5300 гривень. Ці кошти пішли на аптечки для військових 100-ої бригади, які закупили в «Технопарк Центр Медичних Інновацій». Також у посилку вклали записку з подякою за захист і побажаннями віри й перемоги.

Уже отриманий зворотній зв’язок: наша 100-а бригада отримала аптечки!

Дуже вдячні усім, хто долучився до збору.

Слава Україні.

Слава ЗСУ.