Жарти, співи, ворожіння й частування – саме так в Україні з давніх-давен відзначають свято Андрія. За усіма канонами святкування, Андріївські вечорниці провели й на факультеті будівництва, архітектури і дизайну.

вечорниці

Як і годиться, гості зібралися у хаті, сьогодні нею слугувала «домівка» ФАБД-шників – корпус на вул. Потебні. Господарювала й звеселяла гостей доцент кафедри електричної інженерії Ірина Бандура. Гостювали на вечорницях студенти і викладачі факультету, на чолі з його деканом Олександром Андрійчуком.

Здавна заведено на Андрія хлопцям до дівчат залицятися, а щоб серце дівчини завоювати, парубки, як могли старалися. І сьогодні, юнаки пісні співали, вірші декламували та щирі побажання виголошували та головне – калиту кусали. Молодь «запалювала» у спільних танцях під вишитим рушником і загадувала майбутнє під мерехтіння свічок.

Особливою гостею свята стала Булочка, яка й обирала, чию балабушку зїсти першою, щоб її власниця і заміж вийшла першою.

Добре «нагулявшись», навороживши собі долю, учасники вечорниць посмакували запашними варениками й традиційними українськими стравами.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.2038100409677332