Щорічно 10 жовтня у всьому світі відзначається День ментального здоров’я. Мета свята – привернути увагу кожної людини на важливість ментального здоров’я.

Воно, в першу чергу, залежить від кожного з нас та наших рідних. Ми повинні навчитися зберігати стійкість та душевну рівновагу в найскладніших ситуаціях, а за необхідності – звертатися за допомогою до відповідних фахівців.

В рамках свята, доцентом Надією Савчук був проведений тренінг зі студентами-психологами та здобувачами освіти 2 курсу різних спеціальностей з метою ознайомлення їх із важливістю підтримки ментального здоров’я.

Психологія ПсихологіяПсихологія

Зокрема, наголошувалося на розумінні поняття здоров’я, зв’язку фізичного, соціального і психічного здоров’я. Розглядалися різні методи збереження здоров’я. Акцентувалося на здоровому способі життя, ефективній взаємодії з оточуючими, позитивному спілкуванню. Були проведені методики на визначення емоційного стану та вмінні володіти собою.

ПсихологіяПсихологіяПсихологія

Студенти здобули корисні знання про ментальне здоров’я, а також отримали незабутні враження після заходу. Адже цей день присвячений стійкості українського народу, нагадує про важливість психологічної підтримки, довірі між людьми, а також піклуванню про кожного.

Єлизавета Мельник ПС-22