Важливість спорту та фізвиховання для молоді: круглий стіл у Луцькому НТУ

На кафедрі фізичної культури, спорту та здоров’я відбувся круглий стіл «Сучасні проблеми та теоретико-методичні аспекти реалізації фізичного виховання студентської молоді».

Учасники заходу обговорили питання впливу занять спортом на рівень здоров’я населення України та використання атлетичної гімнастики з оздоровчою метою у процесі фізичного виховання студентів.

Крім того, було піднято тему особливості спеціальної фізичної підготовки боксерів та методів використання музичного супроводу на заняттях з фізичної культури, методики розвитку фізичних якостей витривалості і спритності у футболістів.

До обговорення актуальних тем долучилися і студенти і викладачі кафедри. У формі вільного спілкування кожен міг висловити власну думку щодо важливості спорту та фізичного виховання молоді, поставити запитання та підняти актуальні теми.

Кафедра фізичної культури, спорту та здоровя