В ЛНТУ відбулося засідання вченої ради, під головуванням ректора Ірини Вахович.

Цього разу, члени колегіального органу розглянули чотири основних питання, серед яких найбільш важливими та об’ємними стали доповіді деканів одразу трьох факультетів щодо діяльності та перспектив розвитку.

Зокрема, зі звітом щодо роботи факультету бізнесу та права виступила декан Любов Ковальська, про діяльність факультету архітектури, будівництва та дизайну розповів декан Олександр Андрійчук та про перспективи роботи факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій доповіла декан Інна Кондіус.

вчена радавчена радавчена рада

Очільники факультетів поінформували про кількість науково-педагогічних працівників, їхні наукові досягнення, зокрема, публікації у фахових виданнях, про контингент студентів, зокрема, у розрізі спеціальностей.

Окрему увагу декани звернули на міжнародні стажування та мобільність науковців ЛНТУ, програми підвищення кваліфікації та вивчення іноземних мов тощо, у яких активно беруть участь наші працівники.

вчена радавчена радавчена радавчена рада

Особливої уваги заслуговують здобувачі освіти, які активно й натхненно беруть участь у міжнародних та Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт й впевнено завойовують першість, а також є талановитими учасниками студентських конструкторсько-технічних бюро. Водночас, на факультетах відзначають активне студентське життя, в межах якого відбуваються різноманітні патріотичні, виховні, розважальні, профорієнтаційні та благодійні заходи.

До обговорення на вченій раді також було висунуте питання матеріально-технічного забезпечення факультетів, результати будівельних та ремонтних робіт на кафедрах, в навчальних аудиторіях та лабораторіях, написання наукових проектів та робіт, зокрема на госпдоговірну тематику.

вчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена рада

Насамкінець, декани розповіли про перспективи розвитку факультетів, а це: вдосконалення організації та проведення навчального і виховного процесу; розробка і відкриття нових освітніх програм; покращення матеріально-технічної бази та створення нових лабораторій; розвиток міжнародної співпраці та, безумно, підвищення ефективності профорієнтаційної робота та якісна підготовка студентів.

вчена радавчена радавчена рада

Ректор ЛНТУ Ірина Вахович зазначила, що кожен факультет намагається вирізнятися, бути особливим та потужним науковим осередком, прагне розвитку і саме за ці зусилля ректор подякувала очільникам та колективам факультетів. Водночас, вона побажала не зупинятися на досягнутому і продовжувати розвивати пріоритетні напрями факультетів, відповідно до нових викликів часу.

Крім того, члени вченої ради розглянули та затвердили освітні програми й обговорили питання затвердження навчальних планів за усіма освітніми програмами університету.