Члени вченої ради ЛНТУ розглянули питання присвоєння вчених звань науковцям університету.

Зокрема, учасники засідання у таємному голосуванні підтримали присвоєння вченого звання професора Аллі Михайлівні Земко по кафедрі права; Наталії Владиславівні Скляренко - звання професора по кафедрі архітектури та дизайну; Вікторії Ігорівні Котенко - звання доцента по кафедрі автомобілів та транспортних технологій і Віктору Васильовичу Тарасюку – доцента по кафедрі аграрної інженерії імені професора Г.А.Хайліса.

Вітаємо колег та бажаємо натхнення і мотивації до нових професійних звершень та особистого зростання!

вчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена рада