У Луцькому національному технічному університеті відбулося заключне у 2021 році засідання вченої ради.

Воно відзначилося врученням відзнак поважним науковцям ЗВО, а також підведенням підсумків року та новими перспективними  планами.

вчена рада

Зокрема, до порядку денного було внесено питання про присвоєння вченого звання професора Валентині Ткачук по кафедрі товарознавства та експертизи в митній справі; професора  Олександру Повстяному по кафедрі прикладної механіки та мехатроніки; професора Ірині Бабіч по кафедрі обліку і аудиту; доцента Юлії Дащук по кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи.

Голосування за кандидатури відбувалося у таємному  режимі, а за його підсумками, усі науковці отримали одноголосну підтримку.

Крім того, члени колегіального органу розглянули питання щодо результатів рейтингового оцінювання науково-педагогічних працівників у 2021 році, про що розповіла голова рейтингової комісії, ректор ЛНТУ Ірина Вахович.

Про діяльність та перспективи розвитку бізнес-інноваційного центру доповіла директор центру Любов Федорусь. Натомість, проректор з НПР до партнерства Надія Ковальчук розповіла про виконання Стратегії інтернаціоналізації ЛНТУ.

Важливими моментами доповіді стало те, що ЛНТУ впродовж 2021 року заключив 23 угоди в рамках реалізації міжнародної академічної мобільності, з яких 12 про можливість проходження добувачами вищої освіти фахової практики за кордоном і 11 – про академічну співпрацю (навчання, стажування). Водночас, ЛНТУ закріпив та значно підвищив свої позиції у міжнародних рейтингах в галузях освіти і науки, а також співпрацює із низкою міжнародних освітніх асоціацій, організацій, програмами та фондами, у яких має асоційоване членство.

Перспективи також є багатообіцяючими, адже члени вченої ради обговорили потенціал збільшення кількості підписаних угод та посилення міжнародної співпраці, а також розширення можливостей академічної мобільності для викладачів та студентів.

Насамкінець, члени колегіального органу розглянули виконання ухвал та питання «Різне» і привітали один одного із прийдешніми святами, бажаючи з новими силами та натхненням зібратися у науковому колі уже в новому 2022 році.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції