Вчена рада ЛНТУ сьогодні, 4 червня, ознаменувалася нагородженням працівників ЗВО грамотами та подяками. Привітала колектив університету ректор Ірина Вахович.

фотофотофотофото

Також, особливою приємністю стало вручення атестату доцента Тетяни Головенко - працівниці кафедри технологій легкої промисловості факультету митної справи, матеріалів та технологій.

фото

Згодом засідання продовжилося розглядом планових робочих питань, серед яких дотримання принципів академічної доброчесності, реалізація комплексного плану заходів щодо поширення антикорупційних знань та тема роботи та перспектив розвитку факультетів.
Зокрема, члени колегіального органу розглянули популяризацію теми академічної доброчесності; поточний стан справ в напрямку антикорупційної діяльності, питання про запобігання конфлікту інтересів та подальший план підвищення обізнаності здобувачів та працівників у цій темі.

фотофотофотофото

Учасники засідання також обговорили структурні зміни, що наближаються: з метою оптимізації роботи, покращення ефективності проходження акредитаційних процесів та якості надання освітніх послуг, пропонується реорганізувати кафедру комп'ютерної інженерії та кібербезпеки шляхом виокремлення з кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій працівників, що забезпечують ОП 126 «Інформаційні системи та технології охорони і безпеки» на бакалаврському рівні. Новостворену кафедру назвати кафедра комп'ютерної інженерії та безпеки факультету комп'ютерних та інформаційних технологій, їй же підпорядкувати ОП «Інформаційні системи та технології охорони і безпеки». Назву ж кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій залишити без змін.

фотофото