26 травня 2022 року Луцький національний технічний університет та кафедра економіки долучилися до проведення міжнародного наукового семінару на базі Katedry Polityki Gospodarczej i Regionalnej UMCS в Любліні на тему: «Społeczno-ekonomiczne przyczyny i konsekwencje wojny w Ukrainie».

семінар

Привітальні слова до понад 60 учасників семінару з Польщі, України та інших країн висловили prof. dr hab. Maciej Bałtowski Kierownik Katedry, prof. dr hab. Andrzej Miszczuk, проректор наукової роботи та досліджень ЛНТУ Олег Заболотний.

семінар

Дискусійна панель семінару охопила доповіді Prof. dr hab. Maciej Bałtowski (UMCS): Ekonomiczne i polityczne przyczyny wojny ‒ perspektywa globalna; Prof. dr hab. Tomasz Mickiewicz (Aston University, Birmingham): Konsekwencje wojny ‒ perspektywa europejska; prof. dr hab. Oleksandr Shubalyi, dr Antonina Gordiichuk (ЛНТУ): Konsekwencje wojny ‒ perspektywa ukraińska; Dr Marek Cierpiał-Wolan (Uniwersytet Rzeszowski): Bieżące skutki wojny ‒ perspektywa transgraniczna (polsko-ukraińska).

семінар

Дякуємо польським колегам за цікаву дискусію та обговорення соціально-економічних причин і наслідків війни в Україні, за підтримку України. Разом переможемо!

Завідувач кафедри економіки

Олександр Шубалий