ВЕЧІР АКУСТИЧНОЇ МУЗИКИ
В ЛУЦЬКОМУ НТУ

10 жовтня о 18.00 в актовій залі Луцького національного технічного університету відбувся вечір акустичної музики. Студенти нашого вишу разом із студентами СНУ створили в залі затишну атмосферу живого звуку. Приглушене світло в залі, тиша і зосередженість серед глядачів надихали на нотки мистецького інтиму.

Всього за вечір було показано близько 15 номерів, серед яких проявили себе такі молоді виконавці з нашого університету: Богдан Троць (біт бокс), Микола Климчук (гітара), Костянтин Рабчун (вокал), Роман Ковальчук (гітара та вокал), Василь Лотошинський (реп). Співорганізатор вечору Владислав Аншай приємно подивував аудиторію талановитою грою на барабанах.

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки представляли на вечорі гурт «Девята нота», Владислав Грушка та Юлія Єрмак.

Концерт завершився надзвичайним позитивним джемом, коли на сцену вийшли всі виконавці, з’єднавши всі свої музичні таланти в єдину акустичну імпровізацію.

Сергій Герцик,
художній керівник підрозділу