Кожен українець знає, що напередодні Великодня слід влаштувати велике прибирання, аби зустріти світле свято із ладом у помешканні, в душі та в думках. Більше того, уже завтра в ЛНТУ зустрічатимуть потенційних вступників на Дні відкритих дверей, тож сьогодні найкращий час подбати про благоустрій, а також задати тон великій весняній толоці  в ЗВО.

Акцію чистоти в ЛНТУ влаштували члени Ради молодих вчених ЗВО, під керівництвом його очільника Павла Мазилюка, спільно з Студентською радою, за ініціативи голови студентського самоврядування ФТМІ Максима Середюка.

До благоустрою території університету долучилися викладачі, аспіранти та студенти ЛНТУ і здійснили прибирання навколишньої території.

Після оновлення інфраструктури, ремонтних робіт, оздоблення зовнішніх фасадів корпусу університету, тут лишилося будівельне сміття, якому наші молоді вчені вправно дали раду. Перед загальноуніверситетською толокою їм вдалося розчистити від сміття зовнішній двір університету та підготувати його до подальших «весняних» робіт. Допомагали у цьому працівники відділу господарсько-технічного обслуговування ЛНТУ, під керівництвом начальника Світлани Рикун.

рада молодих вченихрада молодих вченихрада молодих вченихрада молодих вченихрада молодих вченихрада молодих вченихрада молодих вчених

Таким чином, за однією доброю справою вдалося згуртувати новостворений колектив Ради, активно провести час і з відчуттям виконаної місії посмакувати теплим чаєм.

Пам’ятаємо, що лад у домівці і лад у країні залежить від нас самих!