Два роки минуло відтоді, коли зупинилося серце одного з фундаторів технічної освіти нашого краю – доктора технічних наук, професора Віктора Володимировича Божидарніка.

Уся університетська спільнота із вдячністю згадує цю людину за її невтомні, самовіддані роки праці на ниві освітянської науки, якій він, без заперечень, як професіонал із великої літери, віддавав усю свою душу.

Ця людина навіки житиме в серцях усіх людей, яким прямо чи опосередковано довелося бути знайомим із ним.

Як професіонал найвищої кваліфікації, Віктор Володимирович був знаний не лише на теренах нашого Волинського краю, а й усього світу загалом.

Корінний волинянин, він своєю щоденною працею робив усе можливе й неможливе для розвитку технічної науки нашого краю в ім’я розбудови та розквіту України.

Його багаторічні наукові напрацювання стали надійним підґрунтям технічної освіти Волині.

І він вічно житиме не лише у пам’яті усіх людей, які його знали, а продовжуватиме своє земне, наукове буття після смерті у наукових доробках та напрацюваннях своїх численних учнів, які в прийдешньому розвиватимуть та продовжуватимуть утверджувати технічну освіту у світі.

Вічна Вам пам’ять, Вікторе Володимировичу…