#SupportingUkrainianForests – масштабна європейська акція, що має за мету підтримати український лісовий сектор. Студентка факультету аграрних технологій та екології ЛНТУ Вікторія Ляшук стала учасницею акції підтримки та розповіла свою історію війни і закликала європейську спільноту до захисту й допомоги лісовій галузі України.

Відповідне відео звернення було створене за підтримки Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства і опубліковане на ресурсах  FOREST EUROPE. Це загальноєвропейський політичний процес для сталого управління лісами континенту. FOREST EUROPE розробляє спільні стратегії для своїх 45 країн-членів та ЄС щодо того, як захистити та раціонально управляти лісами. Діяльність FOREST EUROPE призвела до таких досягнень, як керівні принципи та критерії сталого управління лісами.

Від початкового шоку та страхів до подальшого масштабного залучення факультету для допомоги воїнам та людям, які потребують підтримки. Ситуація в Україні не може вплинути на відданість студентки навчанню та лісу і вона дивиться у майбутнє з впевненістю та надією.

«Я мрію пов’язати своє життя з лісом і хочу, щоб ми разом відновили його після війни», - йдеться у відео.

Із закликом не бути байдужими, Вікторія Ляшук звертається у відео: