В ЛНТУ відбулося вручення дипломів випускникам факультету архітектури, будівництва та дизайну. Урочистості влаштували символічно саме у День Української Державності. Нині наша країна переживає часи руйнівної війни, утім зовсім скоро ми зможемо відродити Україну, відбудувати її та наповнити новими надбаннями. Ця місія покладена на нове покоління українців, на справжніх фахівців та дипломованих спеціалістів.

Майже дві сотні будівельників, архітекторів та дизайнерів сьогодні ЛНТУ випускає у світ нових можливостей. Ми пишаємося їхніми талантами, вміннями та прагненням змінити країну на процвітаючу, конкурентну, потужну державу.

Фабд

Привітала молодь з омріяним днем отримання дипломів ректор ЛНТУ Ірина Вахович, вручивши подяки та дипломи із відзнакою найталановитішим та активним бакалаврам. Ректор закликала молодь продовжувати навчатися, здобувати знання, знаходити інновації та ефективно реалізовувати власні проекти.

«Від щиро серця вітаю усіх із гарним святом. Основне ваше свято сьогодні - це отримання диплому, підтвердження ваших вмінь, знань та кваліфікацій. Вітаю усіх і з Днем Української Державності. Історія України дуже складна і неоднозначна й сьогодні на ваші плечі лягатиме місія відновлення нашої країни, її відбудова після несправедливої і загарбницької війни росії. Тому бажаю вам міцного здоров’я, вимагати від себе максимум, рівнятися ні на когось, а на самих себе. Нехай на вашому шляху вас супроводжує віра та впевненість. Миру вам, безпеки та Божого благословення», - наголосила Ірина Вахович.

ФабдФабдФабдФабд

Із вітальною промовою до випускників звернувся декан ФАБД Олександр Андрійчук: «Бажаю вам мирного неба, щоб кожен зумів себе реалізувати та став справжнім професіоналом своєї справи. Тепер ваш життєвий та професійний шлях залежить від вас самих, від самовдосконалення і бажання розвиватися. Згадуйте з посмішкою та позитивом навчальні роки, адже тут, в університеті, окрім знань, ви отримали неоціненний життєвий досвід. Щасливого та мирного вам майбутнього».

Фабд Фабд

Із мотиваційними спічами до випускників звернулися успішні випускники факультету: депутат Волинської обласної ради, директор ПП «Шлях» Іван Мирка, головний енергетик ТОВ «Дуглас ЛТД» Ігор Крамар та директор дизайн-студії «Тенета» Василь Цапюк. Усі вони зазначили, що сьогодні випускники отримують дипломи у дуже непростий для України час і на усіх них покладена місія подальшої відбудови країни. Тож спікери побажали молоді любити свою професію і брати від неї максимум, розвиватися і вдосконалюватися, бути сміливими та робити своє життя успішним і головне – жити у мирі.

ФабдФабдФабдФабд

Напутні слова та найщиріші привітання виголосили завідувачі кафедр факультету та викладачі, які впродовж останніх років були для молоді найкращими наставниками, порадниками і друзями. Вони побажали успіхів на їхньому шляху, будь-яку справу робити з любов’ю і досягати найвищих життєвих вершин. Викладачі вручили своїм студентам довгоочікувані документи про завершення навчання та подякували батькам за гідне виховання молоді.

ФабдФабдФабд

На завершення заходу, привітали талановитих і уже дорослих фахівців рідні та близькі, обмінюючись обіймами, квітами та найщирішими усмішками!

ФабдФабдФабдФабдФабдФабд

Бакалаври 2022, вітаємо вас! З вірою у ЗСУ, все буде Україна!