Сьогодні, 16 лютого, відбулась установча зустріч з переможцями Конкурсного відбору з розширення мережі Енерго-Інноваційних Хабів в Україні.

Енергоефективність Енергоефективність

Проект реалізується ГО «Школа енергоефективності», на замовлення компоненту «Професійні кваліфікації» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER), що реалізується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

П'ятьом закладам вищої освіти буде надана підтримка для створення на їхній базі ЕнІнХабів 2.0, а саме:

• Національний університет «Запорізька політехніка», місто Запоріжжя;

• Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», місто Київ;

• Луцький національний технічний університет, місто Луцьк;

• Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, місто Миколаїв;

• Сумський національний аграрний університет, місто Суми.

ЕнергоефективністьЕнергоефективністьЕнергоефективність

Під час установчої зустрічі представники університетів-переможців відбору представили свій ЗВО та бачення розвитку ЕнІнХабу. ЛНТУ презентувала перший проректор Надія Ковальчук.