Відбулася робоча зустріч ректора Луцького НТУ та керівника Волинської державної сільськогосподарської дослідної станції

Сьогодні, 18 січня, ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук здійснив робочу поїздку у Волинську державну сільськогосподарську дослідну станцію (смт. Рокині). Зокрема, відбулася зустріч з керівником установи Анатолієм Бурівським.

Петро Петрович та Анатолій Францевич обговорили питання розвитку співпраці фахівців зі спеціальності «Агроінженерія», створення філіалу університету та підготовки спільних проектів науково-дослідного спрямування.

Також мова йшла про залучення науково-педагогічних працівників до викладання профільних дисциплін та організації стажування, практики для студентів і викладачів.

Інформаційний відділ Луцького НТУ, Олександра Містюк