Згідно з укладеним у минулому році договором про співпрацю між ЛНТУ та ТОВ «ХУРМА СІСТЕМ», 6 березня 2024 року відбулося практичне заняття від розробників інформаційної HURMA для здобувачів бакалаврського і магістерського рівнів освітніх програм зі спеціальності 051 Економіка кафедри економіки.

Проводила практичне заняття Анна Кудрявцева Hurma Customer Success Manager, яка на початку розповіла про загальні можливості інформаційної системи HURMA для HR-ів та економістів.

Економіка

Слід зазначити, що інформаційна система HURMA є суто українським програмним продуктом, який забезпечує повну автоматизацію роботи фахівців служби управління персоналом для підприємств малого і середнього бізнесу, починаючи з ректурингу персоналу, його рухом в межах компанії.

ЕкономікаЕкономіка

Програма має зручний для користувача і сучасний інтерфейс, де інтуїтивно можна знайти необхідні функції без додаткової підготовки. Також на інтернет сторінці продукту https://hurma.work/ за необхідності можна знати необхідні додаткові відео, презентаційні матеріали, інструкції для використання повного її функціоналу.

Економіка

Перевагою є її інтеграція з відомими інтернет порталами з пошуку роботи, що дозволяє оперативно розмістити інформацію про вакансію або знайти резюме потенційних кандидатів на посаду.

Крім того, програма дозволяє за підсумками проведення операцій формувати різного типу аналітичні звіти та діаграми.

ЕкономікаЕкономікаЕкономіка

Також є можливість призначати різні завдання працівникам компанії, проводити онлайн опитування, контролювати хід виконання робіт тощо.

ЕкономікаЕкономіка

Надається широка аналітика у розрізі кандидатів на посади, прийнятих працівників, надається можливість використання методології OKR – постановки цілей кожному працівнику та оцінки їх виконання. Також є функція оцінки настрою працівників, можливість автоматичного формування організаційної структури управління компанії.

ЕкономікаЕкономікаЕкономікаЕкономікаЕкономікаЕкономіка

Протягом практичного завдання здобувачі та викладачі відпрацювали розглянуті можливості даної системи та отримали відповіді на свої запитання.

Завдяки налагодженій співпраці з компанією ТОВ «ХУРМА СІСТЕМ» здобувачі спеціальності 051 Економіка, зокрема в рамках вивчення навчальних дисциплін «Інформаційно-комунікаційні системи і технології в економіці» та «Економіко-статистичні методи та інформаційні технології підтримки управлінських рішень», мають можливість безкоштовно використовувати у навчальних цілях навчальну версію системи HURMA для відпрацювання практичних навиків роботи на посадах HR-ів та економістів.

Дякуємо представникам компанії ТОВ «ХУРМА СІСТЕМ» за цікаве практичне заняття та соціальну відповідальність бізнесу у цей воєнний час.

Завідувач кафедри економіки

Олександр Шубалий